Kapat

Kadın Sürücünün Aracında Dikkat Çeken Yazı

Anasayfa Gündem Kadın Sürücünün Aracında Dikkat Çeken Yazı

İstanbul’da kadın sürücünün aracına astığı, ”Acemi bayan şoför, lütfen korna basmayınız” yazısını gören sürücüler şaşkına döndü. Kadın sürücü ise yönteminin işe yaradığını belirtti.

Beylikdüzü‘nde 68 yaşındaki bir kadın sürücü aracının arkasına, “Acemi bayan şoför, lütfen korna basmayınız” yazılı pankart astı. Asılan pankart, görenleri şaşırttı.

DİĞER SÜRÜCÜLER ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİ

Beylikdüzü ve Esenyurt mevkilerinde E-5 yanında usta bir şoförle araç kullanan 68 yaşındaki kadın sürücü Şakire Asaroğlu, aracının arkasına “Acemi bayan şoför, lütfen korna basmayınız” yazılı pankart astı. Yolda giden diğer sürücüler durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, Asaroğlu’nun bu yaptığının ise işe yaradığı gözlendi.

”1995’DEN BU YANA EHLİYETİM VAR”

Kendinin 1995 yılından bu yana ehliyet sahibi olduğunu ifade eden Şakire Asaroğlu, ” Bana dikkat etsinler yaşım var çocuğum yaşıma hürmet etsinler. Şu anda 1 ay oldu. 1 aydır böyle araba kullanıyorum. Ehliyetim 1995 yılından bu yana var ihtiyaç oldu yürüyemiyorum. Yaşlanınca daha çok ihtiyacım oldu araca. Şimdi hastaneden geliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − seven =