Kapat

Beylikdüzü Dostluk Platformu Buluştu.

Anasayfa Gündem Beylikdüzü Dostluk Platformu Buluştu.

Beylikdüzü ilçesinde 2016 yılında kurulan ”Beylikdüzü Dostluk Platformu” Gürbüz Mali Müşavirliği Ofisinden  Oktay Atalay ev sahipliğinde bir araya geldi.

Beylikdüzü ilçesinde 2016 yılında kurulan Beylikdüzü Dostluk Platformu Beylikdüzü ilçesindeki gelişmeler,  kamu kurum ve kuruluşlarının yapmış olduğu çalışmalar, ilçedeki dikkat çeken sorunlar üzerine istişare ve fikir alış verişi içerisinde bulunmak adına zaman zaman gerçekleştirdiği toplantıların bir yenisini Lonca Medya yazarlarından, insan kaynakları müdürlüğü görevini yürüten Oktay Atalay ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Çiğ köfte ikramlı gerçekleşen programa dostluk platformu üyeleri ile birlikte misafirlerde katılım sağladı.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde Mali Müşavir Uğur Gürbüz Danışmanlık Ofisinde bir araya gelen, dostluk platformu üyeleri, yine platformun üyelerinden İbrahim Hakkı Damat vasıtası ile saz ve söz ustadı Kadir Tokgöz hocanın bir birinden özel türküleri eşliğinde gerçekleşen toplantı sonrasında ”Pınar Başından Bulanır” isimli türkü hep birlikte söylenirken, platform üyeleri eskileride yad etmiş oldular.

Beylikdüzü Dostluk Grubu

Beylikdüzü Dostluk Platformu bir sonraki toplantısını ise Eğitimci Danışman ve Esenyurt Halk Eğitim Müdürü İbrahim Hakkı Damat ev sahipliğinde KAİ Derneğinde düzenlenecek, farklı yerlerde bir araya gelen Dostluk Platformu üyeleri bu vesile ile bir araya geldiği mekanlarında tanıtılmasına ve mekanlarda üretilen ürün ve hizmetlerin ise tanıtımınada katkıda bulunuyor.

Haber Durbey Duran

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 2 =